Studniówka w katolickim liceum

0
974

26 stycznia 2019 r. uczniowie klasy trzeciej Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju bawili się na swoim balu studniówkowym. W ich  imieniu wszystkich zaproszonych gości powitali  Kinga Łuszczek i Jakub Koszarny.

Wiele ciepłych słów popłynęło tego wieczoru ze strony  trzecioklasistów do dyrekcji, wychowawców,  nauczycieli, rodziców, zaproszonych gości oraz koleżanek i kolegów. Przekazali wyrazy uznania za wysiłek, który włożyli nauczyciele w ich naukę i wychowanie, podziękowali za serdeczność, troskliwą opiekę, zaangażowanie oraz odkrywanie i rozwijanie ich talentów. Swoim rodzicom przekazali słowa pełne miłości i wdzięczności za oddanie i pomoc w trudnych chwilach, codzienną obecność  oraz wsparcie. Podziękowali im również za pomoc i zaangażowanie w zorganizowanie tego wyjątkowego wieczoru.

Dyrektor KLO ks. Witold Batycki pogratulował uczniom klas trzecich wyboru, którego dokonali trzy lata temu, wybierając katolickie liceum jako miejsce nauki. Wyraził nadzieję, że ten wybór okazał się dla nich trafny i dziś po kilku latach nauki czują z tego powodu satysfakcję i że  takie właściwe  wybory będą udziałem uczniów przez całe ich dorosłe życie. Na koniec życzył wszystkim, aby ten wieczór był  bardzo mile spędzony i wspominany przez długie lata.

W imieniu Starosty Biłgorajskiego Andrzeja Szarlipa zwrócił się do wszystkich zebranych na studniówce Pan Jan Małysza – członek zarządu Powiatu Biłgorajskiego- . Powiedział m.in.: ?Studniówka to jedno z najważniejszych wydarzeń młodości, które na długo pozostaje w pamięci każdego. Po niej czeka Was intensywna praca w celu jak najlepszego przygotowania się do matury. Jestem przekonany, że zrealizujecie swoje plany i będziecie usatysfakcjonowani swoimi wyborami. Z okazji wspaniałego wydarzenia, jakim jest bal studniówkowy, przesyłam Wam, drodzy maturzyści, gratulację i życzenia, a w czasie dzisiejszego balu życzę wspaniałej zabawy?.

W imieniu rodziców maturzystów głos zabrał Pan Grzegorz Gmyz, który wyraził swoją wdzięczność dla szkoły kształtującej postawy ich dzieci przez ostatnie trzy lata, podziękował dyrekcji, wychowawcom i nauczycielom za trud włożony w kształtowanie charakterów i umysłów młodych ludzi, przed którymi wiele wyzwań i życiowych decyzji.

Na koniec części oficjalnej balu studniówkowego w KLO dyrektor ks. W. Batycki wypowiedział znamienne słowa: ?Poloneza czas zacząć?. Ten piękny, tradycyjny, polski taniec zatańczyło kilka par uczennic i uczniów przygotowanych przez nauczycielkę wychowania fizycznego ? Panią Justynę Wachowicz.

Po części oficjalnej uczniowie i zaproszeni przez nich goście bawili się w wyjątkowo miłej i radosnej atmosferze. Kolejna studniówka w katolickim liceum upłynęła pod znakiem wspólnej, kulturalnej i beztroskiej zabawy.

DSC_6478 DSC_6501 DSC_6633 DSC_6666 DSC_6716 DSC_6721 DSC_6725 DSC_6739 DSC_6766 DSC_6784 DSC_6794 DSC_6807 DSC_6869 DSC_6870 DSC_6978 DSC_7060 DSC_7069