„To był naprawdę świetny pomysł, żeby do naszej szkoły przyjechali specjaliści lotnictwa, którzy znają temat i potrafili nam odpowiedzieć na wiele naszych pytań i rozwiać nasze wątpliwości. Warto było wziąć udział w tym spotkaniu, ponieważ naprawdę sporo wiadomości nam przekazano.”- powiedział jeden z uczestników szkolenia.
W Katolickim Liceum Ogólnokształcącym 21.03. 2014 r. zorganizowano spotkanie z przedstawicielami Wyższej Szkoły Oficerskich Sił Powietrznych w Dęblinie. Z naszymi uczniami spotkali się: Przewodniczący Samorządu Studentów WSOSP kpr. pchor. Kamil Mazur, kierownik szkolenia Samorządu Studentów WSOSP Piotr Kołodziej oraz specjalista nawigator Zuzanna Madejek. W szkoleniu wzięło udział 42 uczniów. 
Szkolenie obejmowało następujące tematy: 
? awionika i systemy sterowania,
? przyrządy pokładowe,
? systemy bezpieczeństwa lotów,
? zasady lotu,
? nawigacja lotnicza i kontrola ruchu lotniczego.
Na koniec spotkania został zorganizowany konkurs dotyczący informacji, które przekazano na szkoleniu. Nagrodą dla zwycięzców jest przelot samolotem. Ta niezwykła atrakcja stanie się udziałem Marcina Stręciwilka, który wygrał ten konkurs. Gratulujemy i życzymy niesamowitych wrażeń. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ