1. 02. 2017r. w KLO odbyło się spotkanie wszystkich, którzy przyczynili się do zorganizowania trzeciego Orszaku Trzech Króli w Biłgoraju.  Każdy, kto przyłączył się  do przygotowania tych wyjątkowych ulicznych jasełek, otrzymał z rąk dyrektora katolickiego liceum ks. Witolda Batyckiego oraz zastępcy dyrektora pani Marii Oleszek specjalne imienne podziękowanie. Ks. Dyrektor powitał wszystkich przybyłych na spotkanie i wyraził ogromne wyrazy wdzięczności za każdą pomoc, każde działanie prowadzące do organizacji OTK w Biłgoraju. Katolickie liceum jest koordynatorem orszaku, ale bez pomocy ogromnej rzeszy ludzi dobrej woli nie byłoby możliwe zorganizowanie i zrealizowanie tego wyjątkowego wydarzenia.

Pomysłodawczyni i koordynator Orszaku Trzech Króli w Biłgoraju pani Maria Oleszek podziękowała wszystkim, którzy przyczynili się do jego organizacji. Podzieliła się również ze wszystkimi przybyłymi refleksją, że podczas przygotowań do orszaku nigdy nie spotkała się z odmową pomocy i nieprzychylnością wobec tego przedsięwzięcia. Wręcz przeciwnie, wszyscy z niezwykłą życzliwością i oddaniem odpowiadali na prośby o włączenie się w organizację OTK w Biłgoraju. Wyraziła również nadzieję, że w następnym roku czwarty już Orszak Trzech Króli w naszym mieście będzie miał równie piękną i uroczystą oprawę.

Na koniec spotkania nastąpiła część mniej oficjalna, podczas której była okazja do rozmów, wymiany spostrzeżeń,  doświadczeń i wspomnień z orszaku. Wszyscy zostali poczęstowani tortem wykonanym specjalnie na tę okazję, ozdobionym misternie wykonanym logo Fundacji ?Orszak Trzech Króli?.

 

DSC_5611 DSC_5623 DSC_5628 DSC_5637 DSC_5645 DSC_5652 DSC_5653