Majówka ze św. Janem Pawłem II

0
80

Nasza szkoła przez lata swojego istnienia wypracowała wiele tradycji. Jedną z nich jest Majówka ze św. Janem Pawłem II – dzień, w którym  w sposób wyjątkowy obchodzona jest  rocznica Jego urodzin. W tym roku zorganizowaliśmy Majówkę  21 maja. To był dzień pełen zabawy, uśmiechu, radości z bycia razem i wspaniałej rywalizacji w różnych dziedzinach i konkurencjach. Rozpoczęliśmy go wspomnieniem naszego Patrona i wspólną modlitwą  w intencji naszej społeczności. Następnie udaliśmy się do szkoły, aby  kontynuować ten wyjątkowy czas. Wszyscy  obejrzeli film o życiu i pontyfikacie św. Jana Pawła II, a następnie przedstawiciele młodzieży  rywalizowali  w konkurencjach sportowych oraz w quizie wiedzy o Patronie naszej szkoły a także układali z rozsypanki wyrazowej  cytaty z  wypowiedzi św. Jana Pawła II. Przez cały czas zmagań i wyśmienitej zabawy każdy miał okazję poczęstować się kiełbaskami z grilla, smacznymi sałatkami przygotowanymi przez uczennice, owocami i różnymi słodkościami, porozmawiać i odpocząć po wysiłku fizycznym i intelektualnym.  Pani dyrektor Maria Oleszek wręczając nagrody zwycięzcom rywalizacji ( wyjście na pizzę, na lody i kosz słodyczy),  podziękowała wszystkim, którzy chcieli razem spędzić te  wyjątkowe chwile.

Czas Majówki upłynął bardzo sympatycznie, piękna pogoda dopisała i sprzyjała naszemu świętowaniu. Było radośnie i bardzo miło wspólnie celebrować tę niezwykłą  dla naszej szkoły okazję.