Z okazji Dnia Edukacji Narodowej cała nasza uczniowska społeczność życzy Wam pięknych chwil w niełatwej  pracy nauczania i wychowania.

 Niech każdy dzień naszych wspólnych spotkań przynosi Wam satysfakcję i zadowolenie, niech Wasz wysiłek owocuje naszą mądrością i dobrocią. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i pasję, która dla nas jest wzorem i inspiracją do podejmowania nowych, nawet najtrudniejszych wyzwań.   

Z okazji DEN w naszej szkole 13.10.  odbyło się spotkanie uczniów i nauczycieli. Przedstawiciele samorządu uczniowskiego, aby uczcić ten  dzień, przygotowali wyjątkowe przedstawienie. Były piosenki, słowa podziękowania i wdzięczności oraz filmik, w którym uczniowie z ogromnym poczuciem humoru zaprezentowali swoich nauczycieli i wychowawców. Spotkaniu towarzyszyło  dużo uśmiechu i wyjątkowa atmosfera bycia razem w tym szczególnym dniu.