Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

0
417

Ostatni dzień roku szkolnego to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów. Na pewno trudno się rozstać z koleżankami i kolegami, ale wizja odpoczynku i wytchnienia od ciężkiej pracy rekompensuje ten żal. W naszej szkole tradycyjnie koniec roku rozpoczął się Mszą świętą, podczas której uczniowie i nauczyciele podziękowali za dziesięć miesięcy intensywnego wysiłku i prosili o piękne i pełne radości wakacje. Następnie cała społeczność spotkała się w auli franciszkańskiej. Tam Pani Dyrektor Maria Oleszek i ks. Dyrektor Witold Batycki życzyli wszystkim czasu pełnego oddechu od obowiązków szkolnych, wspaniałych wakacyjnych doświadczeń i uśmiechu płynącego z faktu dostrzegania wokół siebie piękna i niezwykłości świata. W czasie spotkania w auli wręczone zostały nagrody i wyróżnienia uczniom, których praca w ciągu roku szkolnego przyniosła obfite owoce w postaci bardzo dobrych ocen. Wyróżnienia przypadły w udziale również tym uczniom, którzy swoją aktywnością, udziałem w konkursach i akcjach charytatywnych przyczynili się do kształtowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły. Ostatnim elementem pożegnania roku szkolnego były spotkania uczniów ze swoimi wychowawcami. Padały tam słowa podziękowania i wdzięczności, ale również gratulacje i życzenia wspaniałego, zasłużonego wypoczynku. 

Do zobaczenia we wrześniu!