Majówka ze św. Janem Pawłem II

0
486

Patron naszej szkoły – św. Jan Paweł II był człowiekiem niezwykłym, człowiekiem wielu talentów i zainteresowań. Chcieliśmy uczcić rocznicę Jego urodzin  w sposób wyjątkowy, różny od codzienności, więc zorganizowaliśmy Majówkę ze św. Janem Pawłem II. To był dzień pełen zabawy, uśmiechu, bycia razem i wspaniałej rywalizacji w różnych dziedzinach i konkurencjach. Rozpoczęliśmy go wspólną modlitwą w intencji naszej społeczności, a następnie udaliśmy się do szkoły, aby kontynuować ten wyjątkowy czas. W ramach Majówki uczniowie rywalizowali w konkurencjach sportowych oraz w quizie wiedzy o Patronie naszej szkoły a także układali z rozsypanki wyrazowej  cytaty z  wypowiedzi św. Jana Pawła II. Przez cały czas zmagań i wyśmienitej zabawy każdy miał okazję poczęstować się kiełbaskami z grilla, porozmawiać i odpocząć po wysiłku fizycznym i intelektualnym. 

Czas Majówki upłynął szybko i wyjątkowo przyjemnie a wszyscy uczestnicy zgodnie orzekli,że takie uczczenie urodzin wielkiego Patrona naszej szkoły pozostanie w pamięci na długo.