Uczniowie Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju wzięli udział w warsztatach językowo-kulturowych, prowadzonych przez studentów z Indii oraz z Chin.
Pochodzący z Indii Siddhart Dahiya jest studentem finansów na uniwersytecie w Bombaju, natomiast Chinka Jadie studiuje lingwistykę w swoim rodzinnym kraju. Do Polski przylecieli na 6 tygodni, w ramach wymiany studentów AIESEC, w celu prowadzenia zajęć i warsztatów zapoznających ze zwyczajami i kulturą swoich krajów.
Warsztaty były prowadzone w języku angielskim, dlatego też uczniowie Katolickiego Liceum mieli okazję polepszenia swoich umiejętności posługiwania się tym językiem.
Po lekcjach uczniowie organizowali wspólne wyjścia, zapoznając gości z naszym miastem i okolicami.
Warsztaty językowo-kulturowe prowadzone przez studentów z całego świata cieszą się dużą popularnością i zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły, dlatego też była to już siódma edycja programu AIESEC, w której uczestniczyła szkoła.