Patrycja najlepsza wśród mówców

0
881

W tym roku szkolnym nasza szkoła po raz pierwszy wzięła udział w Debacie oksfordzkiej zorganizowanej  przez Biłgorajską Telewizją Kablową. Przygotowaniom do tego wydarzenia towarzyszyły duże emocje i sporo pracy. Okazało się jednak, że pierwszy udział naszych uczniów w tym wyjątkowym wydarzeniu zakończył się sukcesem. Drużyna w składzie: Klaudia Mazgal, Jakub Koszarny, Paweł Gralak   pod przewodnictwem lidera Patrycji Sprysak zakwalifikowała się do półfinału, w którym zaprezentowała się bardzo dobrze.

Największy i zasłużony sukces odniosła liderka drużyny Patrycja Sprysak, zdobywając tytuł ?Lidera wśród Mówców?. Patrycja została wybrana spośród liderów wszystkich ośmiu drużyn biorących udział w debacie. Nagrodę  ufundowała Szkoła Językowa ?Lider?, a jest nią roczny kurs nauki wybranego przez Patrycję języka obcego. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

lider_wsrod_mowcow