Kolejny sukces naszych uczniów

0
750

W V Ogólnopolskim Teście Wiedzy o Administracji Publicznej zorganizowanym przez Instytut Administracji KUL uczniowie  naszej szkoły odnieśli wielki sukces.

Patrycja Sprysak z klasy II a  zdobyła I miejsce w kategorii uczniów klas niematuralnych. Jakub Koszarny z kl. I a w tej samej kategorii  zdobył wyróżnienie. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach- dla uczniów klas maturalnych i klas pierwszych i drugich. W drugiej grupie uczestników konkursu uczniowie ?Katolika? wykazali się bardzo dużą wiedzą i umiejętnością radzenia sobie ze stresem.
Warto dodać, że w tym ogólnopolskim konkursie nasi uczniowie  pokonali ponad 100 rywali reprezentujących różne typy szkół z województw: lubelskiego i podkarpackiego.

Serdeczne gratulacje dla laureatów.

20170404_124606 20170404_125119(0)