25. 04. 2014 r. uczniowie klas trzecich przeżyli jedną z ważniejszych chwil w swoim życiu. Ukończyli szkołę ponadgimnazjalną i oczekują na egzamin maturalny. Uroczysty koniec roku szkolnego dla absolwentów KLO rozpoczął się Mszą świętą, podczas której cała społeczność szkoły modliła się w intencji przyszłości trzecioklasistów, a zwłaszcza powodzenia na maturze.

Najbardziej zaangażowani w część mniej uroczystą pożegnania byli uczniowie klas drugich, którzy przygotowali kilka scenek i przekazali wiele życzeń. Nie zabrakło też chwili wzruszenia, kiedy absolwenci mieli okazję obejrzeć filmy i zdjęcia przypominające ich trzyletni pobyt w KLO. Wręczono również wiele nagród i podziękowań najlepszym uczniom. Tytuł ?Absolwentki Roku? uzyskała Iwona Radlińska .

Na koniec absolwenci spotkali się z wychowawczyniami w klasach, gdzie pożegnanie przyjęło mniej oficjalny charakter- były kwiaty, podziękowania, łzy, życzenia i wskazówki na przyszłość.

Teraz już tylko matura i coraz trudniejsze wyzwania oraz wymagania, którym nasi absolwenci będą musieli sprostać. Wszyscy w ?Katoliku? życzymy im powodzenia i zadowolenia z dokonanych wyborów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ