W Katolickim Liceum Ogólnokształcącym im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju można obejrzeć wystawę pt. ?Karol Wojtyła ? Jan Paweł II?. Wystawa składa się z 48 plansz ze zdjęciami. Zdjęcia przybliżają i przypominają wydarzenia związane z osobą ?naszego papieża?, jego pobytem w Krakowie i pielgrzymkami po Polsce. Fotografie pochodzą z archiwum Kurii Metropolitalnej w Krakowie, Servizio Fotografico L`Osservatore Romano oraz z wydawnictwa ?Kwadrat?. Wystawa jest własnością Katolickiego Centrum Kultury w Krakowie. 
Prezentacji fotografii towarzyszy także wystawa osobistych rzeczy Jana Pawła II oraz pamiątek z nim związanych. Można zobaczyć m. in. piuskę papieską, pióro, którym Ojciec Święty podpisywał ważne dokumenty, itp.
Katolickie Liceum Ogólnokształcące serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych w niedziele: 6 kwietnia w godzinach od 8.00 do 14.00 oraz od 18.30 do 19.30, a także w każdy dzień roboczy do 11 kwietnia w godzinach: 8.30 ? 14.30. W innych godzinach po uzgodnieniu telefonicznym pod nr 84 686 74 75

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułDni otwarte w KLO
Następny artykułDiakoni z seminarium

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ